Uzun seneler sorunsuz bir yapı oluşturmak için krom pergule ayağı istanbul  firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Pergule Ayağı Montajı Nasıl Yapılır?

Bir alanda oluşturulan ahşap teras- tente sisteminde taşıma ayak kesişim noktalarında sorunsuz biçimde işlemlerinizin yürütülmesi için pergule ayağı önemlidir. Montaj yapılması istenen alan tespit edilmeden önce ne tür bir kesişim sistemi olduğu plan kapsamında ele alınmaktadır.

Montajın doğru şekilde gerçekleşmesi için hazırlık aşamalarının sorunsuz biçimde olması gerekir. Yapılan işlemlerin taslak açsından sorunsuz yerine gelmesi için kesişim malzemelerinin de önceden belirlenmesi gerekir. Bu taşıyıcı ve koruyucu sistem dışı koşullardaki tüm detayları da kapsamalıdır.

Montaj için temel pergole montaj malzemeleri kullanılarak nasıl bir derinlik isteniyorsa bu kapsamda çözümler elde edilir. Üretimde malzemeler değişken bir nitelik taşıyabilir. Ölçülerle alakalı hesaplama konusunda destek de alabilirsiniz. Firmamız bu anlamda size gereken desteği verecektir.

Pergule Ayaklarının İmalatı

Pergule ayaklarının ve kutularının imalatı genellikle belirli kalıp ölçülerle belirlenmektedir. İmalat yapılan krom malzeme en dayanıklı yapıdaki türlerden biridir. Kesişimin zarar görmemesi için bağlantı koruyucu sistem kromun kendi özelliğinden faydalanmak gerekir.

İmal edilecek alanda bağlantı noktalarına eklenecek koruyucu sistem türlü çeşitlerle görülmektedir. Değişik hava koşulları da dikkate alınarak nem, yüksek ısı, soğuk dereceler vs. yanında bu hava değişimlerinin neden olduğu gerilimi de karşılayan bir durum vardır.

Garantili Paslanmaz Malzeme

Garantili paslanmaz malzemelerimizden sipariş vermeden önce bilgi alabilirsiniz. Termal şok ve diğer etkenlere karşı bağlantı malzemesi olarak güvenle bu üründen alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yanıt veren ürün kapsamı hakkında bilgi edinerek kullanım yapmanız önerilir.

Ölçülerdeki belirleyicilik bakımından nasıl bir ahşap vs. yapı kesişime uygulama olacaksa bu doğrultuda sayı ve ölçüler belirlenmelidir. Tahmin edileceği gibi büyük teras sistemlerin ve pergole yapıların kesişimlerinde taşınması gereken alanlar da büyük olacaktır. Bu ahşap malzeme kalınlığına uygun bir pergola ayağı montajı gerektirmektedir.

Taşıyıcı direklere yapılan uygun ölçülerde pergule ayak montaj işlemleri konusunda size gereken teknik desteği sağlamaktayız. Tabanındaki delik sayesinde bu mekanizma yüksek verimlilikle beklentiniz karşılayacaktır. Kalite krom, paslanmaz malzemeler gölgelikler için sıkça talep edilir.

 

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir